Reboots recoverypants, Masážní nohavice

Kód: 45
Novinka
3 hodnocení
ZdarmaZdarma
reebots pants
26 499 Kč 21 900 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Reboots Recoverypants jsou lymfodrenážní nohavice, které Vám pomohou ke stoprocentnímu výkonu na tréninku, zápasu, závodu.Nohavice Reboots zajišťují plnohodnotnou kompresní masáž od nártů, přes lýtka, stehna, třísla až k oblasti beder. Nohavice přináší regeneraci nohou, ale také celého těla. Kvůli masáži, proces odstraňuje nežádoucí toxiny z těla vlivem celoplošné komprese. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní informace o Reboots Recoverypants, Masážní nohavice

Masážní nohavice Reboots by měl mít každý sportovec, aby zamezil zranění a maximalizoval svůj výkon.

Reboots Recoverypants jsou lymfodrenážní nohavice, které Vám pomohou ke stoprocentnímu výkonu na tréninku, zápasu, závodu.

Nohavice Reboots zajišťují plnohodnotnou kompresní masáž od nártů, přes lýtka, stehna, třísla až k oblasti beder. Nohavice přináší regeneraci nohou, ale také celého těla. Kvůli masáži, proces odstraňuje nežádoucí toxiny z těla vlivem celoplošné komprese.

Zlepšují tok lymfy a tím zefektivňuje čistící procesy našeho těla, podporuje metabolismus, zkvalitňuje krevní oběh, zvyšuje elasticitu pokožky a tím napomáhá ke zmírnění/vymizení celulitidy a při intenzivnějším použití velmi kvalitně a účinně regeneruje svaly.

Používej nohavice po tréninku, v autě, u televize, v parku, na pláži!

Díky technologii Reboots GO, mají nohavice přenosnou baterii, která vydrží až 3 hodiny. To vám dává možnost regenerovat naprosto kdekoliv a kdykoliv. Budete mít s sebou kdykoliv přenosného maséra.

Jak nohavice fungují?

Nohavice jsou vybaveny 6 - 8smi vzduchovými komory. Každá komora se nastavitelným tlakem nafukuje a vyfukuje a tím léčí danou partii - tento proces se nazývá drenáž (proto lymfodrenáž).

Opravdová kvalita se pozná tlakem, které nohavice nabízí. Reboots nabízí tlak 30-240 Torr aby bylo možné nohavice přizpůsobit na vaší masáž dle potřeby. 

Dále nabízí 4 individuální programy A-D (rozděleny dle intenzity, délky, typu), které si každý může nastavit zcela sám (stačí kliknout).

Jednotlivé programy (A-D)

Každý z programů je zaměřen na jiný typ regenerace. Každý si může nastavit intenzitu programu, délku programu a proces jednotlivých komor. Přidali jsme pro vás animace k jednotlivým programům.

Program A - FLOW

Tento program je naprosto základní. Tlakuje postupně komoru po komoře směrem od lýtka až k břichu, po nafouknutí jedné komory se ihned vyfoukne. - ideální pro uvolnění svalů a regeneraci.

reboots program A

Program B - INTENSE

Program Intense je intenzivní masáž, tlak jde od lýtek po břicho. Jednotlivé komory zůstávají nafouklé. Jakmile jsou nafouklé všechny komory, najednou se všechny vyfouknou.

Reboots program B

 

Program C - INTENSE FLOW

Kombinace programů A + B. Více komor je nafouklých najednou. Tento program je ideální pro odstranění laktátu z těla.

reboots program C

Program D - INTENSE PULSE

Každá komora v tomto programu je pulzně dofukována. Nejdříve se komora nafoukne na 70%, poté se dofoukne na 90% a nakonec 100% a přechází na další komoru. Tento program napomáhá tělu se zbavit toxinů během procesu.

reboots program D

Mohu ručně vypnout nějakou z komor?

Samozřejmě, jednotlivé komory se dají vypnout. Ve sportu je velice obvyklé zranění dolních končetin, proto když se stane zranění např. kotníku - tak vy můžete vypnout komoru, která masíruje nárt/kotník a nastavíte si pouze zbytek komor, abyste nohavice mohli používat opravdu kdykoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní nohavice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg