Reboots Recovery One, Masážní nohavice

Kód: 51
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
reboots one white
21 600 Kč 17 851,24 Kč bez DPH
Na dotaz

Reboots Recovery One nabízí maximální regeneraci. Tyto lymfodrenážní nohavice mají 8 vzduchových komor a nabízejí až 6 masážních programů, které si můžete navolit dle typu regenerace, který vám bude nejvíce vyhovovat. Ideální použití je doma, v šatně, masérské místnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní informace o Reboots Recovery One, Masážní nohavice

Reboots Recovery One jsou lymfodrenážní nohavice, které Vám pomohou ke stoprocentnímu výkonu na tréninku, zápasu, závodu. Nohavice Reboots zajišťují plnohodnotnou kompresní masáž od nártů, přes lýtka, stehna, až k tříslům. Nohavice přináší regeneraci nohou, ale také celého těla. Kvůli masáži, proces odstraňuje nežádoucí toxiny z těla vlivem celoplošné komprese. Zlepšuje tok lymfy a tím zefektivňuje čistící procesy našeho těla, podporuje metabolismus, zkvalitňuje krevní oběh, zvyšuje elasticitu pokožky a tím napomáhá ke zmírnění/vymizení celulitidy a při intenzivnějším použití velmi kvalitně a účinně regeneruje svaly.

 

Jak nohavice fungují?

Nohavice jsou vybaveny 8smi vzduchovými komory. Každá komora se nastavitelným tlakem nafukuje a vyfukuje a tím léčí danou partii - tento proces se nazývá drenáž (proto lymfodrenáž).

Opravdová kvalita se pozná tlakem, které nohavice nabízí. Reboots nabízí tlak 30-240 Torr aby bylo možné nohavice přizpůsobit na vaší masáž dle potřeby. 

Jednotlivé programy:

A: FLOW

Tento program je naprosto základní. Tlakuje postupně komoru po komoře směrem od lýtka až k břichu, po nafouknutí jedné komory se ihned vyfoukne. - ideální pro uvolnění svalů a regeneraci.

reboots A

 

Program B - INTENSE

Program Intense je intenzivní masáž, tlak jde od lýtek po břicho. Jednotlivé komory zůstávají nafouklé. Jakmile jsou nafouklé všechny komory, najednou se všechny vyfouknou.

Reboots B

 

C: DOUBLE

Velmi podobný programu A, jen v tuto chvíli se nafukují dvě komory najednou. Přináší dvojnásobný cyklus masáže v jednu chvíli. (Ideální když chcete kvalitní rychlou masáž).

 

D: IMPULSE

Tento program je krátký, ale velice intenzivní. V jednu chvíli nafukuje všech 8 komor a hned zase vyfukuje. 

 

E: INTENSEDOUBLE

Masáž je rozdělená na vlny, kde se vždy nafukují dvě komory a jdou směrem nahoru. 

 

F: INTENSEFLOW

Velmi podobný programu (E), také se jedná o vlnový efekt, ale nafukují se 3 komory najednou, které masírují jednotlivé části směrem nahoru.