Reboots GO, Masážní nohavice

1 položek celkem
Reboots boots
24 300 Kč

Reboots Go jsou lymfodrenážní nohavice, které vám zajistí zvýšení a stabilizaci vašeho výkonu plnohodnotnou kompresní masáží od nártů až k tříslům. Přinese Vám zvýšení...

Kód: 63/M -

Masážní nohavice Reboots GO

Reboots GO

Zlepšuje tok lymfy a tím zefektivňuje čistící procesy Vašeho těla, podporuje metabolismus, zkvalitňuje krevní oběh, zvyšuje elasticitu pokožky a tím napomáhá ke zmírnění/vymizení celulitidy a při intenzivnějším použití velmi kvalitně a účinně regeneruje svaly.

Používej nohavice po tréninku, v autě, u televize, v parku, na pláži!

Díky technologii Reboots GO, mají nohavice přenosnou baterii, která vydrží až 3 hodiny. To vám dává možnost regenerovat naprosto kdekoliv a kdykoliv. Budete mít s sebou kdykoliv přenosného maséra.

Jak nohavice fungují?

Nohavice jsou vybaveny 6ti vzduchovými komory. Každá komora se nastavitelným tlakem nafukuje a vyfukuje, tím léčí danou partii - tento proces se nazývá drenáž (proto lymfodrenáž).

Opravdová kvalita se pozná tlakem, které nohavice nabízí. Reboots nabízí tlak 30-240 Torr aby bylo možné nohavice přizpůsobit na vaší masáž dle potřeby. 

Dále nabízí 4 individuální programy A-D (rozděleny dle intenzity, délky, typu), které si každý může nastavit zcela sám (stačí kliknout).

Jednotlivé programy (A-D)

Každý z programů je zaměřen na jiný typ regenerace. Každý si může nastavit intenzitu programu, délku programu a proces jednotlivých komor. Přidali jsme pro vás animace k jednotlivým programům.

Program A - FLOW

Tento program je naprosto základní. Tlakuje postupně komoru po komoře směrem od lýtka až k břichu, po nafouknutí jedné komory se ihned vyfoukne. - ideální pro uvolnění svalů a regeneraci.

reboots A

Program B - INTENSE

Program Intense je intenzivní masáž, tlak jde od lýtek po břicho. Jednotlivé komory zůstávají nafouklé. Jakmile jsou nafouklé všechny komory, najednou se všechny vyfouknou.

Reboots B

 

Program C - INTENSE FLOW

Kombinace programů A + B. Více komor je nafouklých najednou. Tento program je ideální pro odstranění laktátu z těla.

reboots C

Program D - INTENSE PULSE

Každá komora v tomto programu je pulzně dofukována. Nejdříve se komora nafoukne na 70%, poté se dofoukne na 90% a nakonec 100% a přechází na další komoru. Tento program napomáhá tělu se zbavit toxinů během procesu.

reboots D

Mohu ručně vypnout nějakou z komor?

Samozřejmě, jednotlivé komory se dají vypnout. Ve sportu je velice obvyklé zranění dolních končetin, proto když se stane zranění např. kotníku - tak vy můžete vypnout komoru, která masíruje nárt/kotník a nastavíte si pouze zbytek komor, abyste nohavice mohli používat opravdu kdykoliv.