Doplňky Reboots

2 položek celkem
Rebootsgobag
1 490 Kč

Reboots GO Bag je přizpůsoben k přenosu nohavic Reboots. Počet kapes je přizpůsoben tak, aby se všechny komponenty Reboots v pořádku vešly a aby se nohavice bez problému a...

Kód: 69
arm
3 290 Kč

Reboots GO Arm pomáhá k rozehřátí svalů horních končetin před tréninkem, ale také vám zajistí nadstandartní regeneraci po výkonu. Redukuje bolest a únavu svalů - to vám přidá...

Kód: 57

Reboots Recovery doplňky

Doplňky pro produkty Reboots

Doplňky, které Vám poslouží k přepravě, nebo k masáži horních končetin. Z důvodu, aby Vám značka Reboots udělala práci co nejjednodušší, tak přinášíme výběr masážních rukávů, nebo velmi funkční tašky. 

Reboots GO, Rukáv

Pomáhá k rozehřátí svalů horních končetin před tréninkem, ale také vám zajistí nadstandartní regeneraci po výkonu. Redukuje bolest a únavu svalů - to vám přidá výhodu před soupeřem a pomůže k daleko lepším výsledkům. Reboots GO, Rukáv také minimalizuje riziko zranění.

Tento doplněk je kompatibilní s produkty Reboots GO, nebo Reboots recoverypants. Další výhoda je, že můžete tento doplněk používat kdykoliv, protože technologie Reboots GO Vám umožní masáž i bez napojení do zdroje. Plně nabitá baterie vydrží až 3 hodiny.

Reboots GO Bag

Reboots GO Bag je přizpůsoben k přenosu nohavic Reboots. Počet kapes je přízpůsobený tak, aby se všechny komponenty Reboots v pořádku vešly a aby se nohavice bez problému a bezpečně mohly přenášet z místa na místo.

Je navržen k maximální efektivitě. Má mnoho kapes a nabízí velké množství úchytů, aby si každý mohl vybrat, jak tašku bude chtít přenášet (batoh, přenosná taška..)