Masážní nohavice

1 položek celkem
10T
Novinka
ZDARMAZDARMA
20 990 Kč

Regenerační nohavice RecoveryPants v2 vám pomohou ke stoprocentnímu výkonu na tréninku, zápasu, ale také vám pomohou k bezbolestnému a lepšímu fungování v každodenních...

Kód: 551

Kompresní regenerační nohavice RecoveryPants:

Tyto nohavice používají vzduch, aby vytvořily stlačující efekt a pomáhají krevnímu a lymfatickému oběhu.

Nohavice mají určitý počet vzduchových komor, podle špičkových doktorů se kvalitní kompresní nohavice na první pohled rozpoznají hlavním indikátorem, a to je počet komor. Kvalitní nohavice jich mají minimálně 6, důvodem je komplexnost ve funkci. Mohou zaměřit hlavní části dolních končetin, kde méně komor nestačí. Proto vám nabízíme nohavice od 6ti komor, protože máme ověřené, že pro tělo je nejefektivnější tato verze.

Není tajemstvím, že kompresní nohavice začaly sloužit v lékařském průmyslu. Protože výsledky pro lidský organismus byly naprosto úchvatné, tak se začaly používat ve sportu. V každém špičkovém týmu mají kompresní nohavice, aby hráčům a jiným sportovcům mohli nabídnout maximální komfort a hráči poté byli schopní předvést 100%tní výkon při zátěži.

Jaký mají efekt nohavice na lidské tělo?

  • Zvyšuje flexibilitu svalů
  • Zvyšuje Parasympathetickou balanci – česky Sympatický nervový systém: ten je zodpovědný za okamžité reakce organismu. Uchovává a pracuje se zásoby energie, zvyšuje elán, motivaci, myšlení. Tento systém také připravuje tělo na fyzický výkon.
  • Zvyšuje proces při tvoření bílkovin
  • Napomáhá k oxygenaci svalů
  • Eliminuje bolest svalů
  • Snižuje ztrátu síly a energie při tréninku a k dalšímu tréninku
  • Snižuje Proteolýzu – částečná, nebo úplná degradace proteinů

Použití nohavic: Zapojit, vybrat program a regenerovat! Použití nohavic je jednoduché. Každé nohavice nabízejí programy a každý z nich je přizpůsoben k jinému typu regenerace. Také si můžete programy navolit sami a udělat si svůj vlastní program podle toho jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Každé nohavice stačí jen připojit k přenosnému stroji, kde si nastavíte program, intenzitu. Také si můžete jednoduše nastavit jaké komory chcete mít zapnuté.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení