Blackroll, Cvičební podložka

Kód: 482
Neohodnoceno
Značka: Blackroll
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Blackroll podložka přináší se strukturovaným povrchem perfektní funkci a komfort - Podložka má protiskluzový systém, proto můžete cvičit stabilně na jednom místě. Velikost podložky je přizpůsobena pro všechny typy tréninku - mobilizační trénink, cviky na sílu, rychlost, jóga. Tato podložka Vás nebude v ničem limitovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní informace o Blackroll, Podložka na cvičení

Blackroll, Podložka na cvičení Vám přináší naprostý komfort při Vašem tréninku. Strukturovaný povrch je velmi funkční a komfortní. Spodní část podložky je protiskluzová, to při tréninku přináší naprostou stabilitu a Vy se můžete pohodlně soustředit jen na cviky, bez neustálého posouvání podložky zpět na místo. 

Podložka je 5mm tlustá a přizpůsobena k velice komfortnímu tréninku. Také svým materiálem šetří Vaše klouby u jednotlivých cviků.

Výška podložky je 1.85 m, ideálně uzpůsobena pro širokou škálu cviků. S podložkou Blackroll můžete provádět rychlostní trénink, silový trénink, nebo dělat jógu. Kreativita je na Vás, ale tahle podložka je opravdu na všechny typy tréninku. 

Proč podložku Blackroll?

  • Nejvyšší kvalita (vyrobeno v Německu)
  • Velikost pro všechny tréninky
  • Protiskluzová podložka
  • Strukturovaný povrch - velmi komfortní trénink a šetří Vaše klouby
  • Jednoduchá na údržbu
  • Neabsorbuje vodu či jiné tekutiny
  • Neutrální vůči zápachu (nezapáchá)

Mobilní aplikace Blackroll

V aplikaci pro chytré telefony naleznete plno cviků pro produkty Blackroll. Aplikace nabízí velmi efektivní cviky pro automasáž, regeneraci a funkční trénink. 

BLACKROLL® APP Fascia Training BLACKROLL® APP Fascia Training