Balanční podložky

2 položek celkem
thera band kruhova
2 412 Kč

Velmi kvalitní a odolná balanční úseč. Ideální k použití doma, nebo při cvičení kdekoliv. Vyrobeno z pevného plastu a přitom lehce přenosná ve srovnaní s klasickými dřevěnými...

Kód: 339
thera band válcová
2 412 Kč

Válcová balanční úseč, skvělá pro stabilizační tréninky. Vyrobeno z lehkého, ale velmi pevného materiálu. Úseč je protiskluzová a přizpůsobená k pohybu dopředu a dozadu. 

Kód: 342

Balanční podložky

Proč balanční podložky od Regensportu

Zde vyberete nejvyšší kvalitu mezi balančními podložky, proto se můžete spolehnou, že jednotlivé produkty vydrží dlouhou dobu i při pravidelném používání. Podložky jsou velmi pevné, ale přitom se jednoduše přenáší ve srovnání s klasickými dřevěnými produkty. Balanční podložky jsou ideální při cvičení na doma. 

Balanční podložky slouží jako nestabilní plocha k Vašemu balančnímu tréninku celého těla. Tento typ podložek používají všechny typy sportovců od amatérů po profíky. 

Pomáhá ke stimulaci celého těla, speciálně navržený povrch jednotlivých podložek tlačí na hlavní body Vašich dolních končetin a aktivují smyslové vnímání a společně podporují Váš střed těla.